-
AA
+

Biuletyn informacji publicznej

BIP

Redakcja 

data publikacji: 02-06-2008 | 11:37
data ostatniej modyfikacji: 21-09-2017 | 09:24
data wytworzenia dokumentu: 11-02-2016
wytworzył: Wiesław Piechowski
wprowadził: Wiesław Piechowski

Zespół ds. obsługi Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna

Piechowski Wiesław – administrator
e-mail: w.piechowski@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 301

Dmitrowski Adam – redaktor
e-mail: a.dmitrowski@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 327

Dudek Krystyna – redaktor
e-mail: k.dudek@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 316

Kuczek Katarzyna – redaktor
e-mail: k.kuczek@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 303

Liszka Alicja – redaktor
e-mail: a.liszka@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 325

Miazga Dariusz – redaktor
e-mail: d.miazga@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 303

Niedbała Anna – redaktor
e-mail: a.niedbala@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 326

Sowa Piotr – redaktor
e-mail: p.sowa@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 301

Wołoch Grażyna – redaktor
e-mail: g.woloch@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 328

Wysocka Iwona – redaktor
e-mail: i.wysocka@nowasarzyna.eu
tel: 017 24 13 177 wew. 325

Kontakt:
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie
37-310 Nowa Sarzyna
ul. Mikołaja Kopernika 1
tel.: (17) 24 13 177
fax: (17) 24 13 111
e-mail: umig@nowasarzyna.eu
www.nowasarzyna.eu

Liczba odwiedzin: 554126

 

Realizacja: Ideo